Batman'da Bayram Boyunca Ulaşım Ücretsiz

Batman Belediyesi, Kurban Bayramı boyunca otobüslerin ücretsiz hizmet vereceğini duyurdu.

Batman'da Bayram Boyunca Ulaşım Ücretsiz
Bu içerik 17 kez okundu.

Her bayramda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da Batman Belediyesi, (28, 29, 30 Haziran ve 1 Temmuz) dört gün boyunca vatandaşlara ücretsiz ulaşım hizmeti sağlayacak.

Kurban Bayramı’nda İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’ne bağlı belediye otobüslerinin dört gün boyunca vatandaşlara ücretsiz hizmet vereceğini belirten Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp, vatandaşların bayram ziyaretlerini yapabilmelerini, bayramı bayram ruhu içerisinde idrak edebilmeleri ve dini vecibelerini yerine getirmeleri amacıyla 4 günlük Kurban Bayramı boyunca belediye otobüslerinin vatandaşlara ücretsiz hizmet vereceğini belirtti.

Mezarlıklara Ücretsiz Özel Seferler

Batman Belediyesi, Kurban Bayramı arifesinde yani 27 Haziran Salı günü ise tüm mezarlıklara ücretsiz özel ek sefer düzenliyor.

Belediye yetkilileri, vatandaşların vefat eden yakınlarını mezarlıklarda daha rahat bir ortamda ziyaret edebilmelerine olanak sağlamak amacıyla bir dizi tedbir alındığını, Belediye toplu taşıma araçlarının da ücretsiz olarak hizmet verdiğine dikkat çekti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
"Petrol Ofisi'nin BP alması tekel oluşturur"