Ücretsiz Yüzme Dersi ile Çocuklar Güvende

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp'in talimatıyla çocuklara ücretsiz yüzme dersi verilen havuzlar kuruldu.

Ücretsiz Yüzme Dersi ile Çocuklar Güvende
Bu içerik 16 kez okundu.

Çocukların yüzme öğrenmesi ve tehlikeli sularda yüzmelerinin önüne geçilmesi için portatif yüzme havuzları kurdu. Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Batman Belediyesi tarafından verilen ücretsiz yüzme kurslarında çocuklar hem serinlemenin tadını çıkarırken hem de profesyonel yüzme eğitmenleri tarafından yüzme eğitimi alıyor. 

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Batman Merkez'de 6 ve ilçelerde de 5 adet olmak üzere 11 farklı noktada ve Batman Belediyesi Spor Kompleksi'nde çocuklara ücretsiz olarak verilen yüzme eğitimleri yaz boyunca devam edecek.

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp,Çamlıtepe Mahallesi’nde düzenlenen 5. Mahalle Buluşması’nda çocukları ve velileri portatif havuzlar konusunda bilgilendirdi. Çocukların sulama kanalı, gölet, baraj ve benzeri yerlere gitmelerine gerek olmadığını, ücretsiz olan bu havuzlarda hem eğlenip hem de yüzme öğrenebileceklerinin altını çizdi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
"Petrol Ofisi'nin BP alması tekel oluşturur"