MAHALLE BULUŞMALARI, BULUŞMAYLA KALMADI

Vali ve Belediye Başkan V. Ekrem CANALP’in başkanlığında Yerinde İletişim Yerinde Çözüm şiarıyla başlatılan ve bugüne dek icra edilen Mahalle Buluşmaları kapsamında mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlarımız tarafından iletilen tüm şikayet ve taleplerin tak

MAHALLE BULUŞMALARI, BULUŞMAYLA KALMADI
Bu içerik 36 kez okundu.

Batman Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Batman Belediyesi Bşk. Yrd. V. Şükrü Alperen Göktaş, Gültepe Mahallesi Muhtarı A. Şakir Dağ, Çay Mahallesi Muhtarı Niyazi Alpe, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Mustafa Yıldız, Çamlıca Mahallesi Muhtarı Selahattin Yıldız, Çamlıtepe Mahallesi Muhtarı Mehmet Şahin Demir ve ilgili şube müdürleri katıldı. Yapılan genel değerlendirme toplantısında Mahalle Buluşmaları kapsamında vatandaşlarımızdan ve muhtarlarımızdan Vali ve Belediye Başkan V. Ekrem CANALP’e iletilen tüm taleplerin ilgili müdürlükçe yerine getirilip getirilmediği ve hangi aşamada olduğuna dair süreçler bizzat muhtarlarımızın da iştiraki ile tek tek değerlendirmeye tabi tutuldu. 

Mahallelerindeki sorunların ve dile getirilen taleplerin büyük bir bölümünün tamamlandığını, çalışmaların aralıksız devam ettiğini ve Batman Belediyesinin mahallelerinde gerçekleştirdiği çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle muhtarlarımız, “Vali ve Belediye Başkan V. Ekrem CANALP başta olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkür ederiz.” ifadelerinde bulundular.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
BELEDİYEDEN TALEP ETTİLER, ÇÖZÜM BULDULAR
BELEDİYEDEN TALEP ETTİLER, ÇÖZÜM BULDULAR