CUDİ MAHALLESİ ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI

Batman Belediyesi, asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Batman’ın her mahallesinde altyapı ve üstyapı çalışmalarını sürdüren Batman Belediyesi Cudi Mahallesi’nde de asfalt çalışmalarına başladı.

CUDİ MAHALLESİ ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI
Bu içerik 18 kez okundu.

Batman Belediyesi, ilk olarak Cudi Mahallesi; 3530, 3567 ve 3528 nolu sokaklarda hazırlıklarını tamamlayarak asfaltlama çalışmalarına başladı. Muhtar ve mahalle sakinlerinin taleplerini olumlu değerlendiren Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp, Cudi Mahallesi’nde titiz bir çalışma gerçekleştirmesi talimatı verdi.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, söz konusu sokaklarda altyapı çalışmalarının ardından vatandaşlara kış öncesi çamursuz, çukursuz bir ortam hazırlamanın gayreti içerisine girdi.

Devam eden Cudi Mahallesi’ndeki asfalt çalışmalarında; 1 finisher, 2 silindir, 7 kamyon, 1 arazöz, 1 freze, 12 personel görev alırken, yaklaşık 3,5 kilometre uzunluğunda olan asfalt çalışmalarında 4 bin ton asfaltın kullanılacağı hesaplandı. Sokak asfaltlama çalışmalarında bugüne kadar 2.500 ton asfalt kullanıldı.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
"Petrol Ofisi'nin BP alması tekel oluşturur"