ALO TEVŞO’DAKİ KASAPLAR ‘KAÇAK KESİME HAYIR’ DEDİ…

VALİ EKREM CANALP’IN KAÇAK ETLE MÜCADELE ÇAĞRISINA İLK DESTEK ALO TEVŞO ESNAFLARINDAN GELDİ…

ALO TEVŞO’DAKİ KASAPLAR ‘KAÇAK KESİME HAYIR’ DEDİ…
Bu içerik 92 kez okundu.

VALİ EKREM CANALP’IN KAÇAK ETLE MÜCADELE ÇAĞRISINA İLK DESTEK ALO TEVŞO ESNAFLARINDAN GELDİ…
ALO TEVŞO’DAKİ KASAPLAR ‘KAÇAK KESİME HAYIR’ DEDİ…
Batman Valisi Ekrem Canalp’ın kaçak et kesimine karşı başlattığı mücadeleye ilk destek, Alo Tevşo pazarında hizmet veren 15 kasap esnafından geldi.
Daha önce kendi imkânlarıyla evlerinde, bahçelerinde ve farklı noktalarda kesim yaptıklarını belirten kasap esnafları, İvme Et’in sağladığı imkânlardan sonra Mezbahane’ye dönüş yaptıklarını söylediler. İvme ET Entegre Tesislerinde hayvan kesimine başladıktan sonra iş yüklerinin hafiflediğini ve kazançlarını arttığını belirten Sercan Kasap’ın Sahibi Sercan Solak bütün meslektaşlarını İvme Et Tesislerinin verdiği hizmetten dolayı mezbahane’ye davet etti. 
“SAĞLIKLI ET, SAĞLIKLI KESİMLE OLUR”
Halkın sofrasına gelen etlerin mühürlü ve veteriner kontrolünden mutlaka geçmesi gerektiğini ifade eden Batmanlı Kasap esnafları şunları söyledi; “Amacımız Halkımıza güvenilir ve sağlıklı etlerin ulaşımını sağlamaktır. Buda bu işin uzmanları olan veterinerler ve Tarım İl müdürlüğünün kontrolünde bulunan İvme Et Entegre tesislerinde mümkündür.”
“MÜHÜRSÜZ ET SAĞLIKSIZ VE KAÇAK ETTİR”
‘Mühürsüz et sağlıksız ve kaçak ettir’ diyen Sercan Kasap’ın sahibi Sercan Solak ve Alo Tevşo Esnafları, “Bugün itibariyle Sayın Valimiz ve Belediye Başkan vekilimizin Ekrem Canalp’ın kaçak et ile mücadele çağrısına Alo Tevşo esnafları olarak destek veriyoruz. Etlerimizi hijyenin ve kalitenin adresi olan İvme Et Entegre tesislerinde yani mezbahane’de kesiyoruz. Bu aynı zamanda iş yükümüzün hafiflemesinin, yanı sıra kazancımızında artmasına neden olmuştur. Artık gönül rahatlığıyla daha önce olduğu gibi şimdide daha güvenilir etlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Amacımız halkımızın sofralarına kaliteli etin en uygun fiyata gitmesini sağlamaktır. Batman genelinde bütün meslektaşlarımıza çağrımız kaçak et kesiminden vazgeçerek, İvme Et Entegre tesislerinde kesmeleridir.” diye konuştular. 
ESNAFLAR TEŞEKKÜR ETTİ
Alo Tevşo esnafları adına konuşan Sercan Kasap’ın sahibi Sercan Solak, başta Vali ve Belediye Başkan vekili Ekrem Canalp’a, Vali Yardımcısı Mustafa Caner Culukar’a, İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç’a, Tarım İl Müdürü Mustafa Şanverdi’ye, Belediye yetkililerine ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
"Petrol Ofisi'nin BP alması tekel oluşturur"