KLASİK BELEDİYECELİK YAPMAYACAĞIZ

AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan, "Klasik belediyeciliğin dışında ekolojiyi, çevreyi, doğayı ve istihdamı merkezine alan bir belediyecilik anlayışı ile şehrimizin ekonomik, sosyal, çevresel ve kültürel olarak gelişmesini sağlayaca

KLASİK BELEDİYECELİK YAPMAYACAĞIZ
Bu içerik 120 kez okundu.

AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan, AK Parti İl Başkanlığı'na ziyarette bulunarak kadınlarla bir araya geldi.

Kadınların yoğun ilgi gösterdiği programda sorun ve talepleri not alan Belediye Başkan Adayı Ceylan, yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın olurlarıyla belediye başkan adayı olarak açıklandığı belirtti.

"Şahsım ve tüm Batmanlı hemşerilerim adına sayın Cumhurbaşkanıza ve Milletvekilimiz sayın Nasıroğlu'na  teşekkür ediyorum” diyen Ceylan, şöyle konuştu:

"Önümüzdeki bu süreçte siz kıymetli kadınlarımızın desteğine, sizlerin gayretine ihtiyacımız olacaktır. Kadın kolları teşkilatımızla beraber çalışmanız ve onlarla beraber hareket etmeniz bizleri gerçekten sevindirip  gururlandıracaktır” 

AK Parti  teşkilatının elde edilen seçim başarılarında ve çalışmalarında kadın kolları teşkilatının azınsanmayacak şekilde katkısının büyük olduğuna dikkati çeken Ceylan, "Sizlerle birlikte başarılı bir seçim süreci geçirip sonucunda zaferle çıkacağımıza yürekten inanıyorum. Halkımıza hizmet etme yolunda en önemli adım yerel seçimler ve belediyeciliktir. Türkiye Yüzyılı inşası yolunda var gücümüzle çalışmak suretiyle bu yerel seçim sürecini siz kadınlarımızın desteği sayesinde zaferle taçlandıracağız." Diye konuştu.

Klasik Belediyecilik yapmayacaklarını söyleyen Ceylan,  "Şehri daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için çıktığımız bu yolda Batman'ı hak ettiği hedeflere birlikte ulaştıracağız. Klasik belediyeciliğin dışında ekolojiyi, çevreyi, doğayı ve istihdamı merkezine alan bir belediyecilik anlayışı ile şehrimizin ekonomik, sosyal, çevresel ve kültürel olarak da gelişmesini sağlayacağız." şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BELEDİYEDEN TALEP ETTİLER, ÇÖZÜM BULDULAR
BELEDİYEDEN TALEP ETTİLER, ÇÖZÜM BULDULAR
Çatı yangınında 8 araç ve 30 itfaiye personeli görev aldı
Çatı yangınında 8 araç ve 30 itfaiye personeli görev aldı