YOLA SEVGİYLE ÇIKANLARA TOGG GELİN ARABASI

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp, Batman Valiliği'ne tahsis edilen TOGG aracını dar gelirli vatandaşların “gelin arabası” olarak kullanılması yönünde karar verdi.

YOLA SEVGİYLE ÇIKANLARA TOGG GELİN ARABASI
Bu içerik 35 kez okundu.

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp, Batman Valiliği’ne tahsis edilen TOGG otomobilini, toplumun refahı ve mutluluğuna katkıda bulunma amacıyla “gelin arabası” olarak kullanılmak üzere vatandaşların hizmetine sunma kararı aldı.

Vali Canalp; kendisi için tahsis edilen bu özel aracı, sevgiyle yola çıkan çiftlerin en önemli günlerinde kullanabilmeleri ve unutulmaz anılar biriktirebilmeleri için dar gelirli vatandaşların hizmetine sunduğunu ifade etti.

TOGG gelin arabası rezervasyonları için başvurular, Batman Valiliği koordinasyonunda gerçekleştirilecek. Batman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Batman Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nde dosyası bulunan vatandaşlar, gelin arabası olarak bu özel aracı kullanmak istediklerinde aşağıdaki iletişim bilgilerinden rezervasyon yapabilecekler:

Batman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı:
Adres: Güneykent Mah. Dostlar Cad. No: 80
Tel: 0533 032 33 95
Batman Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü:
Adres: Akyürek Mah. 214 Sok. No:1/B
Tel: 0531 938 92 71

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp’in bu örnek girişimiyle, dar gelirli vatandaşlar düğünlerinde şık ve çevreci bir araçla gezme imkanına sahip olacaklar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
BELEDİYEDEN TALEP ETTİLER, ÇÖZÜM BULDULAR
BELEDİYEDEN TALEP ETTİLER, ÇÖZÜM BULDULAR