TÜRKİYE’NİN GURURU TOGG, GELİN ARACI OLDU

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp’in talimatıyla Batman Valiliği’ne tahsis edilen TOGG aracı düğün aracı olarak kullanılmaya başlandı.

TÜRKİYE’NİN GURURU TOGG, GELİN ARACI OLDU
Bu içerik 22 kez okundu.

Zehra Nur ve Mesut Şimşek çifti, çifte mutluluk yaşadıklarını belirterek başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Vali ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp’e yaptıkları jestten dolayı teşekkür etti.

TOGG aracına bindirilen damat, gelini davul zurna eşliğinde aldı ve ardından kısa bir şehir turu atıldı.

Aracın oldukça konforlu olduğunu ifade eden Şimşek çifti: “Allah herkese binmeyi nasip etsin. Araç oldukça konforluydu ve rahattı. Biz hem evleniyoruz hem de ilk defa TOGG aracına biniyoruz. Bizlere bu duyguyu yaşatanlara teşekkür ediyoruz” ifadelerinde bulundu.

Türkiye yüz yılının en büyük yatırımlarından biri olan TOGG’u çiçekçide gelin aracı olarak süslendiğini gören vatandaşlar, TOGG’un Kapadokya Bej rengini oldukça beğendi.

Batman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Batman Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nde dosyası bulunan vatandaşlar, gelin arabası olarak bu özel aracı kullanmak istediklerinde rezervasyon yapabilecekler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
"Petrol Ofisi'nin BP alması tekel oluşturur"