BELEDİYEDEN KADINLARA ÖZEL SPOR ETKİNLİĞİ

Batman Belediyesi, kadınları hareketsiz yaşamdan uzaklaştırıp ruhen ve bedenen zinde kalmalarını sağlamak amacıyla çalışma başlattı.

BELEDİYEDEN KADINLARA ÖZEL SPOR ETKİNLİĞİ
Bu içerik 27 kez okundu.

“Kadın mutluysa, toplum da mutlu olur” sloganıyla hayata geçirilen spor etkinliğinin kadınlara özel olduğunu ifade eden Belediye Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, ilk etapta iki ayrı noktada kadınları spor yapmaya davet ediyor.

Uzman antrenörler eşliğinde yapılacak olan spor etkinliğinde hafta içi her gün 09.30 – 11.30 saatleri arasında (sadece kadınlara özel) spor dersi ücretsiz verilecek. Pilates, yoga ve aerobik dallarında verilecek eğitimlerle kadınlar güne daha enerjik başlayacak.

Belediye Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü: “Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, spor yapan kadınlar güne daha mutlu ve zinde başlar. Bu da kadınların kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlar. Bizler, hangi yaşta olursa olsun tüm kadınlarımızı spor yapmaya davet ediyoruz. Spor yapan kadınlar, vücudun salgıladığı mutluluk hormonuyla daha mutlu olacaktır, kendilerine güvenleri artacaktır, dolayısıyla kendine de daha çok vakit ayıracaktır. Kadın mutlu olunca tüm aile ve toplum mutlu olacaktır diyoruz” ifadelerine yer verdi.

Spor yapmak isteyen kadınların 0488 221 12 04 numaralı telefonu arayarak kayıt oluşturabilecekleri belirtildi.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
"Petrol Ofisi'nin BP alması tekel oluşturur"