5. GÜN KONUĞU BEYHAN BUDAK OLDU

Batman Belediyesi, 6. Batman Kitap Fuarı’nın konuğu Beyhan Budak oldu. Youtube kanalında her hafta popüler psikoloji ve kişisel gelişim konularında yayımladığı videolar ile yaklaşık 2 milyon kişilik abone sayısına sahip Budak, Batmanlı takipçi ve sevenler

5. GÜN KONUĞU BEYHAN BUDAK OLDU
Bu içerik 38 kez okundu.

2019 yılında Kendine İyi Davran Güzel İnsan, 2020 yılında Senin Suçun Değil-Geçmişin Yüklerinden Kurtulma Rehberi ve 2021 yılı sonunda Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama isimli kitapları ile oldukça beğenilen Budak, danışanlarıyla yaşadığı konuları esprili bir şekilde sohbet havasında Batmanlılarla paylaştı.

Hayatın insanlara her istediğini vermediğini, hayatın güzellikleri olduğu kadar zorluklarının da bulunduğunu ifade eden Budak: “Hayat sürprizlerle doludur. Sabredildiğinde güzel, ilginç ve farklı durumlarla karşılaşabiliyoruz. Bizler büyük zorluklar atlattık, önce pandemi, ardından büyük bir deprem atlattık ve ekonomik sorunlarla birlikte hayat mücadelesi veriyoruz. Önemli olan bu tür sorunların üstesinden gelmektir, bu da hayat mücadelesi ile mümkündür” ifadelerini kullandı.

Yaptığı sohbet dolu konuşmasının ardından Yazar Beyhan Budak, kitapseverler için kitaplarını imzaladı.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
“MEDİNE 1.5 MİLYON BULMAZSA AYAKLARI KESİLECEK”
"Petrol Ofisi'nin BP alması tekel oluşturur"