DEMİR’DEN, TÜRKİYE REKORU KIRAN ATLETE ÖDÜL

TPAO Batman Bölge Müdürü ve Petrolspor Kulüp Başkanı Mustafa Demir, U-18 kategorisinde Türkiye rekoru kıran Kırmızı-Beyazlı ekibin milli atletini ödüllendirdi.

DEMİR’DEN, TÜRKİYE REKORU KIRAN ATLETE ÖDÜL
Bu içerik 207 kez okundu.

Batman Bölge Müdürlüğü içinde gerçekleştirilen ödül törenine Bölge Müdürü ve Petrolspor kulüp başkanı Mustafa Demir, 2. Başkan Fereç Kılıçer, Petrolspor Atletizm Takımı Baş Antrenörü Ümit Kemal Pişkin ile milli atlet Hayrettin Yıldız katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ödül töreninde konuşan Petrolspor kulüp başkanı Mustafa Demir “Öncelikle elde etmiş olduğun başarıdan dolayı seni kutluyorum. Bursa ilinde gerçekleştirilen Türkiye şampiyonasında kendi kategorinde Türkiye rekoru kırman bizi gururlandırmıştır. Petrolspor kulübünün belirlemiş olduğu ilkeler ile yetişen sporcuların iyi bir sportif eğitim ve imkânlarla başaramayacaklarını senin yapmış olduğun derece ile görmekteyiz. Hedefini yüksek tutmanı ve daha üst düzey başarılar elde etmek için çabalamanı ayrıca okul eğitimine de önem vermesi gerektiğini belirten Demir, Emeği geçen yönetim kurulu ile antrenörlerimizi kutluyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BELEDİYEDEN TALEP ETTİLER, ÇÖZÜM BULDULAR
BELEDİYEDEN TALEP ETTİLER, ÇÖZÜM BULDULAR
Çatı yangınında 8 araç ve 30 itfaiye personeli görev aldı
Çatı yangınında 8 araç ve 30 itfaiye personeli görev aldı