ÖZPERK, ANTRENÖRLERLE BİRARAYA GELDİ

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Pandemi sürecinin normalleşmesinin ardından, antrenörlerle bir araya gelerek, yeni süreçte yapılması planlanan çalışmalar hakkında toplantı yaptı.

ÖZPERK, ANTRENÖRLERLE BİRARAYA GELDİ
Bu içerik 258 kez okundu.

Gençlik Merkezi HAS odada antrenörlerle bir araya gelen İl Müdürü Özperk, bütün antrenörlerin kendi branşlarında daha özverili çalışmalarını, 7’den 77’ye herkesin spor yapmasının sağlanmasını, açık ve kapalı tesislerin daha verimli ve aktif olarak kullanılmasını ve halkın daha çok spor yapması için tesislere teşvik edilmesini istedi.

İl Müdürü Özperk konuşmasında “Pandemi sürecinde birçok branşta istediğimiz projelerimizi hayata geçiremedik. Ülkemizde pandeminin normalleşmesiyle antrenörlerimizle spor adına daha aktif ve verimli çalışmalar yapmak adına Gençlik ve Spor Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda yeni kararlar aldık. Batmanlı gençlerimiz başta olmak üzere spor yapmak isteyen her vatandaşımızın hizmetindeyiz.

Bütün branşlarımız aktiftir. Çocuklar, gençler ve halkımız istediği branşta spor yapabilir. Bunun için bütün antrenörlerimiz tesislerde aktif olacaklardır. Batman’da spor adına yeni bir dönemde başlamış oldu. Hepimize hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

İl Müdürü Özperk, kent için spor adına canlanması için yeni organizasyonlarının Batman’da yapılması için girişimlerinin olduğunun da müjdesini verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BELEDİYEDEN TALEP ETTİLER, ÇÖZÜM BULDULAR
BELEDİYEDEN TALEP ETTİLER, ÇÖZÜM BULDULAR
Çatı yangınında 8 araç ve 30 itfaiye personeli görev aldı
Çatı yangınında 8 araç ve 30 itfaiye personeli görev aldı