SAĞLIK ORDUSUNA YENİ NEFERLER GELDİ

Batman Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü öğrencileri, Rektör Profesör Doktor İdris Demir ve İl Sağlık Müdürü Hakan Pamukçu’nun katılımı ile mezuniyet töreni düzenlendi.

SAĞLIK ORDUSUNA YENİ NEFERLER GELDİ
Bu içerik 757 kez okundu.

Mezuniyet töreninde dönem birincisi Elif Gezer, bölüm 2'ncisi Bilal Boğa ve bölüm 3'üncüsü Kübra Baba’ya başarı belgeleri takdim edildi. Mezun olan öğrencilere bir konuşma yapan Rektör Demir, “Hepinizi kutlarım, zor bir zaman dilimi geçirdiniz, sanal ortamdaki eğitimin zorluklarını yaşadınız. Ayrıca pandemi döneminde sağlığın önemini bir kez daha gördük. Atandığınız yerde Batman Üniversitesini başarıyla, gururla ve en iyi şekilde temsil edeceğinize inanıyorum. Bu nedenle hepinizi tebrik ediyor, çalışma hayatınızda başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

“GÜNCEL VE BİLİMSEL VERİLERİ MUTLAKA TAKİP EDİN”

Mezuniyet törenine katılan Batman İl Sağlık Müdürü Hakan Pamukçu ise "Bugün itibari ile öğrencilik hayatınız nihayete ermiştir. Öğrenme ise her an devam eden bir faaliyettir. Size meslekte bulunan bir ağabeyiniz olarak seslenmek istiyorum; kendinizi mesleki anlamda, her alanda yetiştirin, her gün üzerine yeni bir şeyler katarak geliştirin. Sertifikalandırma programlarına mutlaka katılın. Güncel ve bilimsel verileri mutlaka takip edin. Sizlerde artık kahraman sağlık ordusunun birer neferisiniz, Allah’ın şafi isminin dünyadaki yansımalarısınız. Aramıza hoş geldiniz ve hepinize meslek hayatınızda başarılar diliyorum." diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BELEDİYEDEN TALEP ETTİLER, ÇÖZÜM BULDULAR
BELEDİYEDEN TALEP ETTİLER, ÇÖZÜM BULDULAR
Çatı yangınında 8 araç ve 30 itfaiye personeli görev aldı
Çatı yangınında 8 araç ve 30 itfaiye personeli görev aldı