Kış Spor Okulları İçin Kayıtlar Başladı

4-6 VE 7-14 YAŞ ARALIĞINDAKİ ÇOCUKLARA KIŞ SPOR OKULU

Kış Spor Okulları İçin Kayıtlar Başladı
Bu içerik 91 kez okundu.

Batman Belediyesi, Spor İşleri Müdürlüğü tarafından yaz tatili boyunca devam ettirilen Yaz Spor Okulları sona ererken, şimdi de Kış Spor Okulları için kayıt alınmaya başlandı.

Batman Belediyesi, spor yapmak isteyen 4-6 ve 7-14 yaş aralığındaki kursiyerlere tüm imkanların sağlandığını, gençlere hem profesyonel bir spor anlayışı kazandırmak, hem de sporu bir yaşam tarzı haline getirme hedefleri olduğunu belirtti.

Kış spor okullarının mevsim şartlarına uygun olarak devam edeceğini belirten Belediye Spor İşleri Müdürlüğü: “Batman’ın gençlerine imkân verilirse başaramayacakları hiçbir spor dalı yoktur. Batman Belediyesi olarak sporu ve sporcuyu desteklemeyi sürdüreceğiz. Amatör tüm spor branşlarını desteklemek öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır” diye kaydetti.

2023-2024 kış spor okulları için 18 Eylül 2023 tarihide; Jimnastik, Yüzme, Basketbol, Voleybol, Tenis, Okçuluk ve Hentbol branşlarında kayıt alınmaya başlandı. Kayıtların, Gültepe Mahallesi Beşikçi Caddesi’nde bulunan Batman Belediyesi Spor Kompleksi’nde alındığı belirtildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BELEDİYEDEN TALEP ETTİLER, ÇÖZÜM BULDULAR
BELEDİYEDEN TALEP ETTİLER, ÇÖZÜM BULDULAR
Çatı yangınında 8 araç ve 30 itfaiye personeli görev aldı
Çatı yangınında 8 araç ve 30 itfaiye personeli görev aldı